Pożar domu na Rudaku w Toruniu. Rodzina straciła cały dobytek

Box2 Wiadomości
Fot. zrzutka.pl

Trzyosobowa rodzina z Torunia pilnie potrzebuje wsparcia. Barbara, Mariusz i Wojtek Woźniakowie zostali bez dachu nad głową. Ogień strawił ich nowy dom na Rodzinnych Ogródkach Działkowych “Rudaczek” wraz z całym wyposażeniem. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców.

Do zdarzenia doszło 18 stycznia 2021 r. na ROD “Rudaczek” przy ul. Bratkowej 50. Dom był niedawno budowany, a w jego powstanie rodzina zainwestowała wszystkie oszczędności.

Nasz nowo wybudowany dom, dorobek naszego życia, spalił się. Z trudem udało nam się z niego wyjść. Zatruliśmy się dwutlenkiem węgla, ale dzięki Bogu żyjemy. Staliśmy z synkiem na 20 stopniowym mrozie i czekaliśmy na straż. Zostaliśmy bez niczego – opisuje rodzina. – Brak nam podstawowych rzeczy potrzebnych do życia. Dom nie nadaje się do zamieszkania. Musimy go wybudować od nowa.

Woźniakowie zostali bez dachu nad głową. Ruszyła dla nich zbiórka funduszy na portalu zrzutka.pl “Pomoc po pożarze domu”. Potrzeba odzieży, mebli, naczyń, środków higienicznych. Na chwilę obecną udało się uzbierać prawie 13 tys. zł.

Tagged

2 thoughts on “Pożar domu na Rudaku w Toruniu. Rodzina straciła cały dobytek

  1. Rodzinne ogródki działkowe służą rekreacji i nie można na nich mieszkać . Nie ma tam kanalizacji , woda ze studni . Wiec jak to się stało ze rodzina tam zamieszkała ? A gdzie nadzór budowlany ? Jakie materiały użyto do budowy ? To była samowola budowlana ?

    1. Na działkach dawno jest woda miejska ,szambo i nie trzeba pozwoleń na budowę jeśli oczywiście zgodnie z regulaminem nie ma nad metrażu A przebywać można cały rok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *