“Pożyczył” sobie forda i pojeździł po mieście. Rozpoznajcie go?

112 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Kamery monitoringu nagrały mężczyznę, który “pożyczył” sobie forda transita zaparkowanego na Fosie Staromiejskiej. Policjanci proszą o pomoc w jego rozpoznaniu.

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie krótkotrwałego użycia pojazdu. Doszło do niego od 23 do 24 sierpnia br. Na Fosie Staromiejskiej nieznany sprawca wykorzystał to, że w otwartym fordzie były włożone do stacyjki kluczyki, “pożyczył” sobie auto ze znajdującym się w tylnej części towarem.

– W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tego zdarzenia – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Jest nim mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę na zdjęciach z monitoringu o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście ul. PCK 2, tel. 56 641 24 52 (dyżurny), 56 641-23-54 (sekretariat), 56 641 24 40 (prowadzący) albo z numerami alarmowymi 997 i 112.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys