Pracowity miesiąc zawodników FC Toruń

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Od ostatniego meczu ligowego piłkarzy FC Toruń trochę minęło. Teraz jednak spotkań brakowało nie będzie. W tym miesiącu torunianie rozegrają cztery mecze.

Może fakt rozegranie czterech meczów w miesiąc nie brzmi przeraźliwie, jednak podopieczni trenera Łukasza Żebrowskiego rozegrają cztery spotkania w ciągu 11 dni.

REKLAMA

Pierwszy mecz w tym miesiącu odbędzie się w środę 10 lutego. Rywalem torunian w tym wyjazdowym meczu będzie Constract Lubawa, a więc wicelider ligowej tabeli.

W Walentynki natomiast torunianie zagrają u siebie, jednak nie zanosi się na to, aby ten mecz był łatwiejszy. FC Toruń podejmie wówczas zajmujący trzecie miejsce w tabeli Piast Gliwice.

Trzy dni później (17.02) zawodnicy z Torunia znów zagrają u siebie. Tym razem podejmą oni zajmujący obecnie 12. miejsce w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Na koniec zmagań w tym miesiącu, 21 lutego torunianie udadzą się do Katowic, gdzie zmierzą się z tamtejszym AZS-em UŚ. Ta drużyna odniosła w tym sezonie tylko dwa zwycięstwa, dwukrotnie dzieliła się z rywalami punktami i poniosła aż 15 porażek.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *