Prezydent Zaleski zabrał głos w sprawie schroniska!

Box2 Wiadomości

Dziś na swoim facebookowym profilu Michał Zaleski skomentował krótko, sprawę schroniska. Pisze, że nie miasto nie pozwoli, aby zwierzętom stała się krzywda.

Szanowni Państwo dziękuję za uwagi i komentarze dotyczące przetargu na prowadzenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.Informuję, że postępowanie trwa, decyzja dot. wyboru operatora nie została jeszcze podjęta. Zapewniam, że miasto cały czas ma na uwadze dobro zwierząt i na pewno NIE POZWOLI, aby spotkała je krzywda. Przypominam również, że środki przekazane na prowadzenie schroniska przez Gminę Miasta Toruń stanowią (zgodnie ze sprawozdaniem finansowym za 2017 rok) ok. 50% przychodów jednostki. Resztę generuje działalność własna schroniska np. umowy na obsługę gmin, prowadzenie sklepu, opłaty związane z adopcją itp. Wkrótce ponownie odniesiemy się do sprawy.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć swój głos w sprawie mają również dać radni Koalicji Obywatelskiej, którzy planują na jutro zwołać konferencję prasową w tej sprawie.

Dziś o 15.00 społecznicy wybierają się również na obrady Komisji Gospodarki Komunalnej, gdzie mają nadzieję zostać wysłuchani w ramach wolnych wniosków.

Tagged

5 thoughts on “Prezydent Zaleski zabrał głos w sprawie schroniska!

  1. Nie pozwólmy, żeby w tym przypadku znowu w przetargu zwyciężyła niska kwota.Prawdopodobnie jest ona tragicznie zaniżona.Tylko wtedy co faktycznie ze zwierzakami. Myślę że dotychczasowi zarządcy schroniska mają w miarę realne rozeznanie w rzeczywistych kosztach jego prowadzenia.

    1. Ludzie, opamiętajcie się. Awanturnicy chcą 6 milionów, kiedy miasto daje 2 i za tyle można poprowadzić schronisko. Organizują marsze i protesty, żeby się dorobić waszym kosztem. Zwierzęta dla nich najmniej ważne. Obłudnicy i hipokryci. Nie dajcie się wkręcać w te gierki. Jeżeli miasto się ugnie przed tymi dorobkiewiczami, wyprowadzam się do Bydgoszczy.

      1. Co za głupoty Pani pisze. Kto chce się dorobić. Pani ma w ogóle pojęcie o tym co pisze ? O zarządzaniu takimi miejscami? Może Pani wyprowadzić się na Marsa.

  2. Skąd w Tobie tyle złości oskarżeń. Jakie masz dowody na to co piszesz? Czy wiesz ile obecną ekipa uczyniła dobra dla zwierząt w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *