Próbował kopać funkcjonariuszy i uciekać

112
fot. Straż Miejska w Toruniu, zdjęcie ilustracyjne

Strażnicy miejscy na ul. Gagarina zatrzymali agresywnego mężczyznę, który był pod wpływem narkotyków. 31-latek kopał śmietniki i zaczepiał postronne osoby, a podczas interwencji municypalnych próbował ich kopać i od nich uciekać.

W miniony piątek ok. godz. 19 dyżurny Straży Miejskiej w Toruniu otrzymał zgłoszenie od przechodnia o agresywnie zachowującym się mężczyźnie na ul. Gagarina. 

– Mężczyzna miał kopać śmietniki i elementy wyposażenia klatek schodowych przy ul. Gagarina w Toruniu oraz agresywnie się zachowywać względem osób postronnych – relacjonuje Adam Kowalski z zespołu ds. profilaktyki i komunikacji społecznej Straży Miejskiej w Toruniu.

Wysłany na miejsce patrol municypalnych bardzo szybko zlokalizował awanturnika. Mężczyzna był bardzo pobudzony. Usiłował kopać funkcjonariuszy i uciekać. Zatrzymany 31-latek stwierdził, że zażywał narkotyki. Strażnikom udało się znaleźć jego kurtkę i kartkę płatniczą. Zawadiaka został przekazany policji.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys