Próbował wepchnąć kobietę pod samochód. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

112 Box2
Fot. Łukasz Piecyk

Mężczyzna próbował wepchnąć kobietę pod nadjeżdżający samochód. Tragedii udało się uniknąć tylko dzięki przytomności kierowcy. Teraz policjanci poszukują świadków całego zdarzenia.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 14 lipca około godz. 17.30 na przejściu dla pieszych przy ul. Waryńskiego (wjazd od Ronda Pokoju Toruńskiego).

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku narażenia pokrzywdzonej na niebezpieczeństwo utarty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – tłumaczy mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Ustalony przez policjantów mężczyzna popchnął kobietę, która upadła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Auto zatrzymało się przed kobietą, unikając uderzenia.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia o zgłaszanie się. Policjantom zależy zwłaszcza na kontakcie z kierowcą auta koloru srebrnego, które zatrzymało się bezpośrednio przed kobietą. Kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Kociewska 22, tel. dyżurny (56) 641 25-70 (71) lub 112.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *