Próbowali włamać się do sklepu. Złodziejskie trio zatrzymane

112 Box2
Fot. Łukasz Piecyk

Sforsowali drzwi do przybudówki sklepu spożywczego, by ukraść znajdujące się tam produkty spożywcze. Chwilę wcześniej podobnego włamania dokonali w innym sklepie. Dzięki szybkiej reakcji policji na gorącym uczynku zatrzymali trzy osoby.

Do próby kradzieży doszło w niedzielę 28 kwietnia około godz. 22.30. Do dyżurnego komisariatu na toruńskim Podgórzu wpłynęło zgłoszenie o podejrzanych osobach, które najprawdopodobniej próbują włamać się do przybudówki jednego z marketów spożywczych przy ul. Poznańskiej.

– Policjanci zareagowali błyskawicznie i już po chwili dotarli na miejsce – komentuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Tam zauważyli dwie kobiety i mężczyznę, którzy łomem wyważyli drzwi do pomieszczenia i wynieśli z niego produkty spożywcze.

Włamywacze byli kompletnie zaskoczeni pojawieniem się funkcjonariuszy. Dwie kobiety, w wieku 20 i 26 lat oraz 23-letni mężczyzna trafili do policyjnej celi. Policjanci ustalili, że ta trójka odpowiada za podobne włamanie do innego sklepu. Złodziejskie trio już usłyszało zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *