“Prosimy o pomoc!” Zaginął 21-letni Patryk Szałwiński

112 Box2 Wiadomości
Fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Rodzina, przyjaciele i policjanci szukają 21-letniego Patryka Szałwińskiego. Młody mężczyzna wyszedł 9 września w nocy z domu przy ul. Okólnej i do tej chwili nie wrócił.

21-letni Patryk Szałwiński wyszedł 9 września w nocy z domu przy ul. Okólnej i do tej chwili nie wrócił. Początkowo rodzina na własną rękę próbowała odnaleźć Patryka. Kiedy podjęte próby kontaktu i odnalezienia nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, rodzina zwróciła się o pomoc do toruńskiej policji.

Zaginiony ma około 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, oczy koloru piwnego, włosy bardzo krótkie, koloru jasny blond. Gdy był ostatni raz widziany, nie miał zarostu. Na lewym przedramieniu od strony wewnętrznej posiada tatuaż z napisem „KRÓLIK”oraz tatuaż na brzuchu po lewej stronie wizerunek sowy i napis „KTM 2009” – czytamy w policyjnym rysopisie.

W chwili zaginięcia młody mężczyzna był ubrany w niebieskie spodnie dresowe, czarne buty sportowe marki Jordan, czarną czapkę z daszkiem z napisem “Nike”, czarną bluzę wciąganą przez głowę z kapturem i napisem na plecach.

– Przeprowadzone dotychczas, przez rodzinę i policję działania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu Patryka Szałwińskiego, a on sam nie skontaktował się z najbliższymi – informuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji , lub które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Podgórz.

Z policją można się kontaktować telefonicznie: tel. 56 641 24 70 lub 112.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *