Tagged

2 thoughts on “Przeciwnicy “plandemii” protestowali pod Kopernikiem [ZDJĘCIA]

  1. kłaniam się. dużo osób na proteście – jak na padający deszcz i medialne przemilczenie ze wszystkich stron tego wydarzenia, albo na mylące zapowiedzi protestu redukujące świadomych Torunian-uczestników do poziomu anty-maseczkowców, anty-szczepionkowców….
    TTymczasem to protest przeciwko telewizyjnej tresurze Narodu, tej operacji propagandowej lejącej się z monitora TV, i przeciwko bezprawnym, nielegalnym nakazom i zakazom, długofalowo szkodliwym dla zdrowia kagańcom.
    Nowe zakażenia? czy po prostu pozytywne wyniki wątpliwie wiarygodnych testów (rosyjskiej ruletki, na kogo trafi pozytywny wynik, na tego bęc_)
    (mandaty maseczkowe masowo oddalane przez niezawisłe sądy).
    Torunianie Nie dajcie się tresować i sterować ekranem centralnego Telewizora czy za pomocą łam gazety wyborczej i innych tytułów polskojęzycznych……

  2. Życzę wam żebyście przeszli covida tak jak inni cierpiąc, krzycząc z bólu ledwo oddychając jeśli nie rozumiecie ze to pomaga w pewny sposób…. a może waszych bliskich niech dopadnie to może zmondrzeje kilka osób. Jak można być tak nie odpowiedzialny i narażać inne osoby na zarażenie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *