Przedpełski siódmy w ćwierćfinale IMP. “Miedziak” bez awansu

Sport Wiadomości
fot. KS Toruń - Sławomir Kowalski

W czwartkowe popołudnie odbyły się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Na łódzkim torze pojechali dwaj zawodnicy Apatora: Paweł Przedpełski i Adrian Miedziński.

Pierwszy z nich zdobył 10 punktów (3,1,2,3,1) i zajął 7. miejsce. Tym samym zagwarantował sobie awans do półfinału. Adrian Miedziński natomiast zdobył tylko 6 oczek (0,2,1,2,1), co dało mu 11. miejsce. Oznacza to, że popularny “Miedziak” nie pojedzie w półfinale, do którego weszło ośmiu zawodników + jeden rezerwowy z tego ćwierćfinału.

REKLAMA

Oprócz Przedpełskiego do półfinału awansowali: Piotr Pawlicki, Norbert Kościuch, Dominik Kubera, Rafał Karczmarz, Oskar Fajfer, Krzysztof Buczkowski, Krystian Pieszczek i Oskar Polis. Najlepszy był Piotr Pawlicki z Fogo Unii Leszno, który zdobył 13 punktów.

W czwartek odbył się także ćwierćfinał na torze w Rawiczu. Najlepszy okazał się… wypożyczony kilka dni temu z Apatora do Wilków Krosno Tobiasz Musielak. Popularny “Tofik” zdobył 14 punktów i pewnie awansował do półfinału IMP.

W sobotę torunianie jadą na wyjeździe z obecnym mistrzem Polski, Fogo Unią Leszno. Będzie to drugie podejście do rozegrania tego meczu. W pierwszym terminie się nie odbyło z powodu złych warunków pogodowych. Awizowany skład Apatora prezentuje się następująco:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *