Przemysław Przybylski: “Najważniejsza jest rodzina!”

Box2 Polityka Wiadomości

Podziękowania, pierwsze sukcesy i plan na nową Europę. Przemysław Przybylski, „trójka” PiS do europarlamentu udowadnia, że jest gotowy na wyjazd do Brukseli. Podsumowujący końcowy etap kampanii briefing odbył się dziś (24 maja) w Toruniu. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

– Po pierwsze, chcielibyśmy zaapelować do wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, żeby uczestniczyli w wyborach – mówi Przemysław Przybylski. – To są bardzo ważne wybory. To od nich zależy, kto będzie decydował przez najbliższe 5 lat w Unii Europejskiej.

REKLAMA

Kandydat PiSu wyraźnie zaznacza wartość, jaką jest rozmowa. Dialog z wyborcami, innymi kandydatami, z mieszkańcami większych i mniejszych miast oraz wsi. Szczera rozmowa jest dla Przybylskiego podstawą relacji społecznych.

– Dziękuję tym wszystkim, którzy patrzyli w tę samą stronę, co ja – mówi „trójka” PiS. – Czyli nie patrzyli na siebie, tylko przed siebie. Jeśli chcemy silnej gospodarczo, silniej światopoglądowo Polski to musimy również iść razem. To życie razem, nie tylko podczas kampanii, ale również podczas wyborów.

Kolejną kwestią jest odpowiedzialność za losy ojczyzny. Jak zaznacza kandydat na posła PE:

– Najważniejsze żebyśmy zwyciężyli w swojej świadomości. W swojej mentalności, w swojej cywilizacji. To już nie jest walka o Europę dwóch prędkości. To nie jest walka o kulturę, światopogląd. Dzisiaj jest walka o cywilizację. Czy uchronimy swoją cywilizację. Ci, którzy nas będą reprezentować w Unii Europejskiej, to muszą być nie tylko ludzie bardzo wykształceni, ale przede wszystkim myślący, czujący, działający na rzecz Rzeczypospolitej.

Przybylski gwarantuje, że jako poseł europarlamentu nie zapomni o wartościach, które od miesięcy promował. Obiecuje, że będzie o nie zabiegał i walczył. Walczył będzie również o szersze możliwości dla uczniów, studentów, seniorów, czy rolników nie tylko z Kujawsko-Pomorskiego, ale i z całej Polski. Która z wizji kandydata jest jednak dla niego najważniejsza?

– Najważniejsza jest rodzina – dodaje Przybylski. – Niestety, widzimy, że ta podstawowa komórka przeżywa kryzys w Europie. Myślę, że jeśli zostanę posłem, to jedną z takich misji to jest to, żeby promować zdrową, silną rodzinę. Na takich wartościach została zbudowana Unia Europejska. Stąd też zadaję kontrkandydatom pytanie, czy będą za ideologią LGBT+, czy będą za podstawową grupą społeczną, jaką jest rodzina.

Podczas kampanii Przybylski objechał niemalże całe województwo, by porozmawiać z mieszkańcami. Dziś dziękuje wszystkim, którzy go wsparli, a także tym, którzy wesprą go 26 maja w dzień wyborów.

– Dziękuje jeszcze raz wszystkim, których spotkałem na swojej drodze – dodaje. – Objechałem wszystkie powiaty, aby się z państwem spotkać. Spotkania były konwencjonalne, niekonwencjonalne. Spotykaliśmy się na rynku, w sklepie, na deptaku. Teraz decyzja zależy od Państwa, jakiej chcemy Europy, jakiej chcemy wizji dla Polski. Nade wszystko, jakiej chcemy wizji małej ojczyzny, jaką są Kujawy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim.

4 thoughts on “Przemysław Przybylski: “Najważniejsza jest rodzina!”

  1. Oczywiście, najważniejsza jest rodzina. Kandydata P. Przybylskiego. On sam zarobił w zeszłym roku ponad 35O tysięcy złotych. Jego żona ulokowana na dyrektorskim stołku – Dyrektor ds. Administracji i Promocji – Dyrektor Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na waciki też na pewno ma.
    Najważniejsza jest rodzina!

  2. Literówkę proszę poprawić, Kujawy a nie kujawy. Choć może to przez wadę wymowy kandydata.

  3. Przykre, że taki poziom prezentuje kandydat w tak poważnych wyborach.Nie wie o czym mówi, i to jeszcze niepoprawnie buduje zdania. I nic nigdy nie zrobił dla wyborców w województwie, więc cóż jest w stanie zrobić w Brukseli?

  4. To jednak prawda co reklamują w radiu – szkoły branżowe mają przyszłość. Proszę – wczoraj nauka religii w Gastronomiku a jutro Bruksela…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *