Radny Cichowicz wkleił to zdjęcie i rozpętała się burza

Box2 Wiadomości
fot. profil facebookowy Macieja Cichowicza

Maciej Cichowicz, radny Czasu Mieszkańców podczas sesji wkleił na swojego Facebooka zdjęcie samochodu stojącego na postoju przeznaczonym dla prezydenta Torunia. I rozpętała się burza…

Podczas dzisiejszej sesji rady miasta więcej emocji wzbudziły nie rozpatrywane na niej projekty uchwał, a zdjęcie jakie podczas posiedzenia wkleił na swój profil facebookowy Maciej Cichowicz, wiceszef rady miasta z Czasu Mieszkańców.

Widać na nim samochód stojący na parkingu przeznaczonym dla prezydenta Torunia. Radny opatrzył to zdjęcie podpisem: “Kryzys wieku średniego? Ekskluzywny, sportowy, czerwony SUV na miejscu Prezydenta Miasta”.

Od razu pod tym wpisem rozpętała się burza. “Pokazywanie samochodu, sugerując, czyj jest, jest jednak dość słabe… Co będzie następne? Pokazywanie drzwi mieszkania z adresem?” – to jeden z komentarzy, który pojawił się pod wpisem.

Samochód ze zdjęcia najprawdopodobniej należy do jednego z toruńskich radnych. Czy radny Cichowicz przekroczył granicę smaku? Czekamy na Wasze komentarze.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *