“Ratujmy Elanę”. Toruński klub prosi o pomoc

Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Prokurent piłkarskiej Elany Toruń, Daniel Traczykowski, zaapelował do kibiców o pomoc w związku z problemami finansowymi klubu. Są już pierwsze efekty – pojawił się nowy inwestor.

W opublikowanym w mediach społecznościowych przez klub nagraniu Traczykowski powiedział:

REKLAMA

Jest to najważniejsza walka żółto-niebieskich w ostatnim czasie. Brak aktywności jednego z właścicieli przez ponad rok, pandemia oraz dużo mniejsze wpłaty z urzędu miasta spowodowały braki w budżecie. Dlatego proszę Was o pomoc! Walczmy włączając się w naszą akcje #RATUJMYELANĘ!

Wspomnianym właścicielem jest firma Marwit, która od kilku miesięcy nie produkuje swoich wyrobów i zmaga się z własnym problemami finansowymi, co ma wpływ także na sytuację w Elanie.

Akcja polega na oznaczaniu postów dotyczących drużyny hasztagami #RATUJMYELANĘ ,#1968POWODÓWDODUMY oraz #INWESTORDLAELANY.
Są już pierwsze efekty, nowym sponsorem toruńskiego klubu została firma Happy Energy S.A, zajmująca się systemami fotowoltaicznymi oraz instalacjami grzewczymi.

Trzecioligowa Elana zagra w sobotę pierwszy w tym sezonie mecz na własnym stadionie przeciwko Polonii Środzie Wielkopolskiej. Na inaugurację rozgrywek torunianie wygrali z Bałtykiem Koszalin 1:0.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *