Razem dla Oli. Studenci z UMK prowadzą licytacje dla koleżanki

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Samorząd Studencki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania uruchomił w zeszłym tygodniu świąteczne licytacje, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dla Aleksandry Rutkowskiej. Dwa lata temu uległa ona bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Akcja #RAZEMDLAOLI ma być dla niej wielkanocnym prezentem.

Aleksandra Rutkowska, studentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na toruńskim UMK, w kwietniu 2019 r. uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu, którego konsekwencją było przerwanie rdzenia kręgowego. Od tamtego momentu przeszła wiele operacji, a specjalistyczne leczenie i rehabilitacja to w dalszym ciągu konieczność.

Długi pobyt w szpitalu, liczne operacje i rehabilitacja, to dramatyczne doświadczenia, z którymi Ola musi się cały czas mierzyć. Dzięki swojemu ogromnemu heroizmowi, walczy codziennie, aby mieć siłę i wiarę na lepsze jutro. Marzy o sprawności, szukając coraz bardziej zaawansowanych metod leczenia skutków przerwania rdzenia kręgowego. Niestety realia są takie, że trzeba sprostać ogromnym wymaganiom finansowym. My – jako społeczność UMK nie możemy stać obojętnie obok tej sytuacji – czytamy na stronie wydarzenia, organizowanego przez WNEiZ UMK.

Samorząd Studencki WNEiZ postanowił zorganizować akcję #RAZEMDLAOLI w ramach wielkanocnego prezentu. 23 marca ruszyła strona z licytacjami. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz leczenia i rehabilitacji Oli.

Chcemy być z Olą i wspólnie z nią walczyć i mamy nadzieję, że Wy również będziecie razem z nami!
Okażmy dobre serce i wsparcie podczas licytacji genialnych, unikatowych przedmiotów. Nie ma nic piękniejszego jak pomoc drugiego człowieka! Pokażmy siłę społeczności Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – zachęcają organizatorzy.

Przedmioty można licytować do 6 kwietnia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.