Recepta na nudę. Warsztaty on-line z produkcji muzyki

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Toruńska Agenda Kulturalna przygotowała kolejny cykl e-warsztatów. Chętni mogli już do tej pory wziąć udział w zajęciach wokalnych i fotograficznych. Tym razem przyszedł czas na naukę tworzenia własnej muzyki. Warsztaty poprowadzi Steve Nash, znany toruński DJ.

Pierwszy odcinek cyklu jest już dostępny na stronie akcji #TAKzostanwdomu i dedykowanym kanale YouTube. Na początek wszyscy zainteresowani tworzeniem własnej muzyki będą mogli dowiedzieć się, czym jest program Ableton Live. To jedno z najpopularniejszych narzędzi do produkcji muzyki. Steve Nash, znany toruński DJ, producent muzyczny, kompozytor i pianista pokaże, jak w podstawowym zakresie posługiwać się programem Ableton Live. Warsztaty on-line pozwolą zrobić pierwsze kroki na drodze do stworzenia własnych produkcji muzycznych. Wystarczy komputer, program i chęci do nauki.

Steve Nash, czyli Kacper Nowak, to 3-krotny mistrz świata International DJ Association w latach 2012, 2013 i 2015 i wicemistrz Sample Music Festival w 2017 roku. Jest absolwentem łódzkiej akademii muzycznej. Stworzył projekt Steve Nash & Turntable Orchestra, łączący muzykę klasyczną z elektroniką i jazzem. Współpracował z takimi artystami, jak O.S.T.R., Małpa, Grubson, Tomasz Organek czy Dawid Podsiadło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *