Robert Kasprzycki już w sobotę zagra w ramach Artus Festivalu

Kultura
Robert Kasprzycki nagrał cztery albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki. (fot. materiały prasowe)

Przed nami kolejny koncert w ramach Artus Festivalu. W Centrum Kultury Dwór Artusa wystąpi Robert Kasprzycki, śpiewający autor i showman. Towarzyszyć mu będzie formacja Kasprzycki Band. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł i 35 zł jeszcze są dostępne!

Muzyk do Torunia przyjedzie w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej. Od jesieni 2017 r. obchodzi bowiem 25-lecie pracy artystycznej. Toruńskiej publiczności zaprezentuje swoje najbardziej znane utwory z wydanych dotąd płyt.

REKLAMA

– Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania połączona z zabawą z publicznością – podkreślają organizatorzy koncertu.

Robert Kasprzycki zadebiutował na 28. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenka „Niebo do wynajęcia” pozwoliła mu na dotarcie do szerokiego grona słuchaczy. Jego pierwszy album pod tym samym tytułem stanowi do dzisiaj kanon polskiej piosenki poetyckiej. Przez ćwierć wieku działalności artystycznej Robert Kasprzycki nagrał cztery albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki.

Bilety dostępne są w kasie Centrum Kultury Dwór Artusa oraz na stronie www.artus.torun.pl.

Tagged