Robisz zakupy na Wielkanoc? Wesprzyj lokalny biznes

Wiadomości Województwo box
Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Wielkanoc za pasem i choć zaleca się ograniczanie bezpośrednich kontaktów z bliskimi, a rodzinne zjazdy muszą na razie poczekać, to namiastkę świąt będzie można odczuć chociaż na stołach. W poszukiwaniu produktów, warto zwrócić uwagę na oferty regionalnych przedsiębiorców. Może to im pomóc przetrwać ten trudny czas.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w akcji “poMOCNY Koszyk Wielkanocny”. Patronat honorowy objął nad nią marszałek województwa Piotr Całbecki.

– Ci gościnni, zaradni ludzie szukają rozwiązań, działają. Chcą podarować mieszkańcom naszego województwa tradycyjne, smaczne, kolorowe Święta – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej Beata Sawińska.

Babki piaskowe, mazurki, miody z okolicznych pasiek, konfitury, wędliny, sery – to tylko niektóre wyroby, oferowane przez lokalnych hotelarzy i gospodarzy. Przygotowany przez nich asortyment jest jednak dużo większy. Zawiera bowiem również ręcznie wykonane dekoracje świąteczne, naturalne mydełka a nawet akcesoria dla dzieci, które świetnie sprawdzą się na prezent dla bliskich. Zakupów dokonywać można przez internet lub po kontakcie telefonicznym z przedsiębiorcami.

Uzupełnianą na bieżąco ofertę przedsiębiorstw znaleźć można tutaj.

Członkiem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej jest samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.