Rozgrywki ruszą w kwietniu. Z kim powalczą torunianie?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Drwęca Kaszczorek

Do niedzieli 24 stycznia można było zgłaszać akces uczestnictwa w CS Superlidze w sezonie 2021. W rozgrywkach wystartuje 11 drużyn, a dwie z nich reprezentować będą Toruń.

Drużyna TSŻ Toruń znalazła się w dywizji A, natomiast Drwęca Kaszczorek w dywizji B. Obie drużyny mogą spotkać się zatem dopiero w barażach o półfinał, w półfinale lub też w ewentualnym finale.

REKLAMA

Oprócz TSŻ-u Toruń w dywizji A znajdują się następujące zespoły: MS Śląsk Świętochłowice, KS Orzeł Gniezno, Lwy Częstochowa, LKS Szawer Leszno i Szarża Wrocław.

Rywalami Drwęcy Kaszczorek w dywizji B będą: ULKS Mustang Żołędowo, PKS Victoria Poczesna, Omega Ostrów i Szarża II Wrocław.

Na inaugurację sezonu CS Superligi TSŻ Toruń podejmie na obiekcie przy Bielańskiej 66. wicemistrza Polski, drużynę KS Orzeł Gniezno. To spotkanie odbędzie się 11 kwietnia.

Drwęca Kaszczorek rozpocznie zmagania tydzień później, ponieważ w pierwszej kolejce pauzuje z powodu nieparzystej liczby drużyn w swojej dywizji. 18 kwietnia “Wodnicy” zmierzą się na wyjeździe z PKS-em Victorią Poczesna.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *