Rozpoczęły się ferie on-line w Młynie Wiedzy

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Ferie w Młynie Wiedzy wystartowały w poniedziałek 4 stycznia i potrwają do 17 stycznia. Tym razem musiały zostać zorganizowane w zmienionej formule on-line. Dzieci mogą jednak liczyć na atrakcyjne filmy edukacyjne i karty pracy do wykorzystania w domu.

Animatorzy z toruńskiego Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Torunia mini warsztaty on-line. Codziennie od 4 do 17 stycznia o godz. 10.00 na stronie internetowej instytucji i o godz. 11.00 na fanpage’u na Facebooku publikowane są filmy oraz karty pracy z pomysłami konstrukcyjno-artystycznymi na spędzenie wolnego czasu w domu. Materiały dedykowane są przede wszystkim dzieciom w wieku 6-11 lat. Na portalu You Tube pojawił się już pierwszy filmik o warsztatach origami.

REKLAMA

Młyn Wiedzy zachęca także do zakupu zestawów edukacyjnych, zawierających wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia danego doświadczenia w cenie 14 zł/szt. Tematy zestawów to: Wilgotność powietrza, Jak uzyskać prąd z ziemniaka? oraz Mydło wszystko umyje. Materiały można nabyć na stronie Młyna Wiedzy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *