Rozpoznajesz go? Płacił za zakupy cudzą kartą, policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

112 Box2 Wiadomości
fot. kadr z wideo

Toruńscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny, który przywłaszczył sobie cudzą kartę bankomatową, a następnie zapłacił nią za zakupy na jednej ze stacji benzynowych. Mężczyznę zarejestrował monitoring stacji.

Do zdarzenia doszło 16 października zeszłego roku, ale policjanci zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanego mężczyzny dopiero teraz.

– Sprawca wszedł w posiadanie karty a następnie użył jej dokonując zakupów na stacji benzynowej przy ul. Bema. Mężczyzna ubrany był w szarą bluzę z kapturem, ciemne spodnie sportowe z białym logo na lewym udzie, ciemne sportowe buty z białą podeszwą oraz szarą czapkę z daszkiem. Przy sobie miał czarny plecak i wędkę – informuje asp. szt. Agnieszka Lewicka-Wolsza z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Sprawcę zarejestrował monitoring na stacji. Nagranie zamieszczamy poniżej.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na nagraniu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 (sekretariat), dyżurnym KMP Toruń – 47 754 23 68, mail: dyzurny-torun@bg.policja.gov.pl,  lub numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.