Rozpoznajesz go? Pobił kobietę w centrum miasta, policja prosi o pomoc w poszukiwaniach [WIDEO]

112 Box2 Wiadomości

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w grudniu pobił kobietę przy skrzyżowaniu ul. Odrodzenia z Szosą Chełmińską. Śledczy publikują nagrania z monitoringu i proszą o kontakt każdego, kto rozpoznaje sprawcę.

Do sytuacji doszło 5 grudnia około godz. 13:00, niemalże w centrum miasta – przy skrzyżowaniu ul. Odrodzenia z Szosą Chełmińską. Mężczyzna dwukrotnie uderzył kobietę w twarz i kopnął ją w nogę. Pokrzywdzona doznała obrażeń. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

– W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawcą – mężczyzna w wieku około 60 lat, około 160 cm wzrostu, ubrany w czarną kurtkę, zielone spodnie, na głowie ma założoną zieloną wełnianą czapkę zimową – przekazał asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają osobę na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112. Mail: dyzurny-torun-srodmiescie@bg.policja.gov.pl. Informacje można przekazywać anonimowo. Poniżej zamieszczamy wspomniane nagranie z monitoringu:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *