Rusza 24. kolejka III ligi. Z kim zagrają Elana i Pomorzanin?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Czas na 24. kolejkę II grupy III ligi. A w niej ponownie mecze obu toruńskich drużyn. Z kim zagrają?

Elana Toruń podejmie u siebie Bałyk Gdynia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00. Torunianie podejdą do tego starcia po bezbramkowym remisie z GKS-em Przodkowo w poprzedniej kolejce. Bałtyk natomiast podejmował u siebie w 23. kolejce Polonię Środa Wielkopolska i przegrał 0:1.

REKLAMA

Sobotni rywal Elany ma na swoim koncie 34 punkty, a więc o trzy mniej od torunian i znajduje się tuż za nią w ligowej tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn w tym sezonie zakończył się remisem 1:1. Bramki padały w końcówce meczu. Torunianie wyszli na prowadzenie w 88. minucie po bramce Łukasz Furtaka, a goście wyrównali dwie minuty później.

Pomorzanin Toruń natomiast wciąż jest zespołem, który w drugiej rundzie jeszcze nie zaznał porażki. W tej kolejce torunianie zmierzą się na wyjeździe z Flotą Świnoujście. Flota ma na swoim koncie 26 punktów po 22 meczach i zajmuje 17. miejsce w ligowej tabeli. Pomorzanin jest czternasty i zgromadził o trzy punkty więcej.

Oba zespoły mierzyły się ze sobą nieco ponad miesiąc temu. Wówczas spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem? Początek spotkania o godz. 14:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *