Rusza druga runda rozgrywek III ligi. Z kim zagrają toruńskie drużyny?

Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W środę 7 kwietnia rusza druga runda rozgrywek II grupy III ligi, w której występują piłkarze Elany Toruń i Pomorzanina Toruń. Kiedy i z kim zagrają toruńscy piłkarze?

Walczący w grupie mistrzowskiej piłkarze Elany zagrają 7 kwietnia. Torunianie podejmą u siebie zajmujący 5. miejsce w ligowej tabeli KP Starogard Gdański. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Te dwa zespoły są sąsiadami z ligowej tabeli i mają tyle samo punktów. Pierwsze starcie obu drużyn odbyło się 21 października 2020 roku. Drużyna ze Starogardu wygrała wówczas na wyjeździe 2:1.

REKLAMA

Piłkarze Pomorzanina Toruń pauzują w 22. kolejce. Swój pierwszy mecz po podziale na grupy zagrają w sobotę 10 kwietnia. Ich rywalem w domowym meczu będzie Unia Swarzędz, a spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00. Te drużyny także są sąsiadami z ligowej tabeli. Pomorzanin jest na 15. miejscu z dorobkiem 26 punktów po 21 meczach. Unia Swarzędz ma o jedno oczko mniej i znajduje się o jedną pozycję niżej. Pierwszy mecz obu drużyn w tych rozgrywkach zakończył się porażką Pomorzanina 0:2.

Elana w sobotę także zagra. Tym razem na wyjeździe, z GKS-em Przodkowo. Zespół ten jest na 6. miejscu w tabeli i ma na swoim koncie o jeden punkt mniej od torunian. W ostatnim meczu obu drużyn lepsi byli piłkarze Elany, którzy wygrali na wyjeździe 2:1. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *