Ruszyła rozbudowa Toruń Plaza. Jakie sklepy będą w nowym budynku?

Box2 Toruń Plaza Wiadomości
fot. Toruń Plaza

Zapowiadana rozbudowa Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza ruszyła. Nowa część będzie bezpośrednio przylegać do istniejącego już budynku i choć to dopiero początek prac, to już podpisano pierwsze umowy najmu nowych powierzchni.

Nowy budynek Toruń Plaza będzie jednokondygnacyjny i będzie się mieścił przy głównym wejściu do Centrum od strony ul. Broniewskiego. Komunikacyjnie i funkcjonalnie będzie zintegrowany z pozostałą częścią Centrum. Otwarcie dobudowywanej części planowane jest na listopad tego roku.

– W marcu br. rozpoczął się proces budowy wolnostojącego obiektu handlowego na działce bezpośrednio sąsiadującej z Centrum.  W dobudowywanej części Centrum na łącznej powierzchni ponad 3600 m.kw. pojawią się dwa nowe sklepy wielkopowierzchniowe- podpisane zostały umowy najmu z firmami Jula i JYSK. Niezmiernie cieszy nas, że już wkrótce będziemy mogli powitać te marki w gronie najemców naszego Centrum i tym samym wzbogacić ofertę dla jego klientów – informuje Monika Alicka Country Director ST Plaza Management – spółki, która zarządza Centrum.

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim klientom unikalny zestaw wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze. Siedziba główna firmy mieści się w szwedzkiej Skarze, a sklepy sieci poza Szwecją znajdują się także w Norwegii i w Polsce. Asortyment sklepów oparty jest zarówno o znane marki, jak i własne. Sklep Jula w Toruń Plaza będzie zajmował powierzchnię około 2,4 tys. m² i będzie to jedyny sklep tej sieci w Toruniu.

Drugim z już pewnych najemców będzie JYSK. To z kolei duńska firma, mająca ponad 3 tys. sklepów w ponad 50 krajach, z czego 249 mieści się w Polsce. Salon w Toruń Plaza zajmie powierzchnię około 1300 m.kw. i zostanie zaprojektowany według najnowszego konceptu aranżacji sklepów sieci JYSK.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.