Ruszyły e-warsztaty wokalne w ramach akcji #TAKzostanwdomu

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Pixabay

Toruńska Agenda Kulturalna przygotowała bardzo bogatą ofertę on-line. Kultura jest na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu. Retransmisja letnich koncertów to tylko jedna z wielu atrakcji. Wystartowały także e-warsztaty z różnych dziedzin kultury.

Warsztaty on-line publikowane są na kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Filmy edukacyjne przygotowywane są przez utalentowanych instruktorów. Do tej pory pojawiły się już pierwsze odcinki cyklu o fotografii.

REKLAMA

Tym razem Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do wzięcia udziału w warsztatach wokalnych. Zajęcia on-line prowadzone będą przez Wioletę Markowską, absolwentkę Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy i ćwierćfinalistkę 9. edycji The Voice of Poland. Zaplanowane są trzy odcinki wokalnego cyklu. Dowiemy się z nich, jak przygotowywać swój głos, jak rozgrzewać aparat głosowy i jak trenować dykcję. “Zajęcia z pewnością przydadzą się nie tylko przyszłym wokalistom, ale również osobom, które planują podjąć pracę, związaną z konferansjerką, komentowaniem wydarzeń sportowych czy pracą w radiu” – zachęca Toruńska Agenda Kulturalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *