Rydzyk w ostrych słowach atakuje zmarłego Pawła Adamowicza

Box2
fot. Łukasz Piecyk

Tadeusz Rydzyk w swoich ostatnich wypowiedziach dla TV Trwam, oraz w Radiu Maryja skrytykował działania nieżyjącego Pawła Adamowicza oraz promowane wartości przez środowiska LGBT.

Podczas audycji “Rozmowy Niedokończone”, Tadeusz Rydzyk krytykował między innymi, zamordowanego w styczniu 2019 roku, prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Prezydent był osobą przychylną środowiskom LGBT. W 2018 roku, podczas Marszu Równości Adamowicz powiedział:

Jak słyszycie, że ktoś jest zboczony, że ktoś jest zepsuty, to powiem tak: ten jest zboczony, który sieje nienawiść. Ten jest zepsuty, który odnosi się do drugiego z wrogością, trzyma rękę wyciągniętą w nienawiści, chce rzucić kamieniem, chce potraktować go pałką. Ten, który mówi złe słowa, złą energię wysyła do drugiego człowieka. Ten jest, przepraszam, zboczony. My jesteśmy najnormalniejsi na świecie.

Tadeusz Rydzyk, podczas ostatnich audycji, straszył swoich słuchaczy ideologią gender, nawiązując do wypowiedzi Pawła Adamowicza. Nawiązywał także do działań obecnego rządu i telewizji państwowej.

Złe wzorce, rozwód za rozwodem, partner za partnerem, LGBT- wymieniał Tadeusz Rydzyk.

Cały czas idzie do nas, to sączenie, szokowanie nas najgorszymi bluźnierstwami, np. na Pomorzu, promował to zamordowany były prezydent Adamowicz. Nie bójmy mówić się prawdy! Wytaczał on nam procesy za prawdę! Sądy kazały nam go przepraszać za to, że wyrzucani byli ludzie na bruk- mówił Tadeusz Rydzyk.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *