Są pieniądze na rozwój sportu. Miasto rozpisuje konkurs ofert

Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

Prezydent Torunia ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań Gminy Miasta Toruń w zakresie rozwoju sportu. Do rozdysponowania jest pół miliona złotych.

Konkurs obejmuje realizację zadania gminy w zakresie rozwoju sportu, na zadanie: promocja sportu i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Torunia poprzez kluby sportowe prowadzące szkolenie dzieci i młodzieży w olimpijskich dyscyplinach zespołowych: koszykówka mężczyzn i kobiet, hokej na lodzie mężczyzn, hokej na trawie mężczyzn, piłka nożna mężczyzn, w okresie od 1 października do 31 grudnia 2021 roku.

Można realizować to zadanie w różnych formach, szczególnie poprzez prowadzenie treningów specjalistycznych dla osób uzdolnionych sportowo, organizację otwartych zajęć dla mieszkańców, zawodów sportowych i konsultacji szkoleniowych.

Środki uzyskane na realizacje zadania można przeznaczyć tylko na koszty niezbędne i bezpośrednio związane z wykonaniem danego zdania, w tym na zakup sprzętu sportowego, pokrycie kosztów utrzymania lub korzystania z obiektów sportowych czy realizację programów szkolenia sportowego i rekreacyjnego.

W konkursie mogą brać udział kluby sportowe mieszczące się w Toruniu, prowadzące formalną działalność sportową co najmniej rok przed datą złożenia oferty i zrzeszające co najmniej 10 zawodników w każdej sekcji sportowej. Ponadto przy ocenie merytorycznej będą brane pod uwagę oprócz prawidłowego budżetu, zasadności proponowanych kosztów do planowanych działań, doświadczenia oferenta w realizacji zadań o podobnym charakterze, liczby działań kierowanych do mieszkańców (treningi, zawody), prowadzenie drużyn seniorskich lub udokumentowana współpraca (porozumienie) z klubem sportowym uczestniczącym w rozgrywkach sportowych w kat. senior mającym siedzibę na terenie Gminy Miasta Toruń dającym możliwość zaangażowania zawodników z najwyższych klas rozgrywkowych w realizację zadań objętych niniejszym konkursem, co znacząco wpłynie na popularyzację i promocję określonej dyscypliny sportu w mieście.

Aby przystąpić do konkursu, należy przygotować i złożyć ofertę elektronicznie za pomocą Generatora Ofert oraz dostarczyć poświadczenie złożonej oferty do Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta. Można to zrobić zarówno osobiście, jak i poprzez wysłanie skanu mailem. Link do generatora: https://witkac.pl/#/Contest/View/17677

Oferty można składać do 23 sierpnia.

Tagged

2 thoughts on “Są pieniądze na rozwój sportu. Miasto rozpisuje konkurs ofert

  1. Te pieniądze pochodzą z “krojenia” chorych, starszych ludzi. Za pampersy i opiekę domową “sprawowaną” przez prezesa Torunia- Michała Zaleskiego. To NIELUDZKIE!

  2. Gdyby dziennikarze, opisali jak prezes Torunia opiekuje się starszymi toruniankami i torunianami-to torunianie bardzo by płakali. Jak prezes Torunia traktuje PKPS i opiekę nad chorymi, a jak schronisko dla psów i kotów i wyzysk dzieci i młodzieży-to torunianie bardzo by płakali. A straty, ogromne straty toruńskich firm gastro i turyst, straty 50.000.000 zł? A to wielkie peniądze! A prezes Torunia nie chce tych pieniędzy dla toruńskich firm i torunian. Dlaczego on tak się zachowuje? Bo bardziej lubi znajomych Gowina i Michałka niż torunian? Bardziej niż toruńskich przedsiębiorców i torunian, i toruńskie rodziny?! Skoro dziennikarze go to nie pytają-TORUNIANIE!
    PYTAJCIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.