Salon Maturzystów w wersji online

Region Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprezentuje swoją ofertę kierunków studiów podczas Kujawsko – Pomorskiego Salonu Maturzystów. Wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie online. Organizatorem przedsięwzięcia jest wydawnictwo “Perspektywy”, a prezentacja będzie miała miejsce 25 września w godzinach 10:00 – 19:00.

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska kilku uczelni, biorących udział w Salonie Maturzystów. Na stoisku Toruńskiego uniwersytetu na “zwiedzających” czekać będą materiały informacyjne do pobrania, takie jak ulotka z ofertą dydaktyczną na rok 2021/2022 czy notatka o stypendiach i akademikach. Zalogowani użytkownicy będą mieli możliwość przeanalizowania pozycji UMK w rankingach, nabędą też informacje o akredytacjach, zdobytych przez uczelnię. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się także o możliwościach, które przed UMK otworzyło osiągnięcie statusu uczelni badawczej, czy uzyskanie członkostwa w YUFE – Uniwersytetu Europejskiego. Podczas całej prezentacji osoby zainteresowane będą mogły porozmawiać z przedstawicielami toruńskiej uczelni i zadać im pytania, związane z naborem czy studiowaniem na UMK. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, oraz spotkania się na czacie z nauczycielami – edukatorami, którzy pokażą im nowoczesne narzędzia, przydatne w procesie edukacji.

W programie Salonu Maturzystów, oprócz prezentacji stoisk wystawców, znajdują się też wystąpienia przedstawicieli Centralnej oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, poświęcone maturze w roku 2021.

Tagged

1 thought on “Salon Maturzystów w wersji online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *