Sezonowe lodowisko otwarte

Box2
fot. Pixabay.com

Przy Skarpie pojeździć można na łyżwach pod gołym niebem. Jest to możliwe na otwartym w sobotę 5 grudnia lodowisku sezonowym.

Nowo otwarte lodowisko będzie oczywiście funkcjonowało zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego, a w jednym czasie na lodowisku będzie mogło przebywać 40 osób.

Jakich zasad muszą przestrzegać osoby korzystające z lodowiska? Muszą przede wszystkim zachowywać dystans. Oprócz tego, przed wejściem na obiekt, konieczna jest dezynfekcja rąk. Należy także stosować się do poleceń osób obsługujących lodowisko.

W jakich godzinach można korzystać z lodowiska? Od poniedziałku do piątku pomiędzy 8:00 a 21:00. W soboty, niedziele i święta natomiast od 10:00 do 21:00. Od 14 do 15 będzie przerwa techniczna.

Bilet ulgowy upoważniający do wejścia na lodowisko kosztuje 5 złotych, normalny 7 złotych. Są też dostępne bilety 2-godzinne: ulgowy w cenie 8 zł, normalny 12 zł.

Można także zakupić bilety rodzinne – ulgowe 5 złotych za godzinę, a normalne 6 zł. Jest także możliwość kupna karnetu na 10 wejść. Taki karnet normalny kosztuje 60 złotych. Ulgowy natomiast 40 złotych.

Na lodowisku można także wypożyczyć łyżwy. Ich wypożyczenie kosztuje 8 złotych za godzinę. Należy także wpłacić kaucję w wysokości 100 złotych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *