Skąd te korki na Rubinkowie? Przez kolizję na ul. Łyskowskiego

112 Box2
Fot. Pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Ok. godz. 15 doszło do kolizji dwóch aut osobowych – opla i skody – na ul. Łyskowskiego. W pobliżu pawilonu Kwadrat. Przez kilkadziesiąt minut ruch był utrudniony. Zatory aut tworzyły się m.in. na ul. Skłodowskiej-Curie, Wschodniej i Rydygiera.

– Stoi ul. Skłodowskiej-Curie, Wschodnia i Rydygiera – napisał do nas Czytelnik tuż po godz. 15. – W kierunku Rubinkowa jechało kilka karetek. Czy coś się stało?

Faktycznie, na ul. Skłodowskiej-Curie między pl. Skarbka a ul. Wschodnią ustawiła się długa kolejka aut. Podobnie na ul. Wschodniej, Rydygiera i Łyskowskiego. Powód? Udało nam się ustalić, że utrudnienia w ruchu związane są z kolizją, do której doszło na ul. Łyskowskiego – na wysokości jednego z wjazdów do pawilonu Kwadrat.

Od toruńskich policjantów dowiedzieliśmy się, że w zdarzeniu brały udział dwie osobówki: opel corsa i skoda. Na miejscu jest policja. Samochody już nie blokują przejazdu.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *