Skatepark na lewobrzeżu. Mieszkańcy zdecydują, gdzie powstanie

Wiadomości
fot. Pixabay

Zainteresowanie jazdą na deskorolkach, rolkach oraz BMX-ach od wielu lat sukcesywnie wzrasta, co dobrze widoczne jest także w Toruniu. Miasto przygotowuje się do wybudowania skateparku. Proponowane są 3 lokalizacje. Mieszkańcy mogą zdecydować, w którym miejscu zostanie zrealizowana inwestycja.

Proponowane lokalizacje to ul. Perłowa, obok istniejącego boiska oraz siłowni zewnętrznej; ul. Rudacka w pobliżu SP nr 17 oraz teren pomiędzy ul. Andersa, ul. Poznańską, trasą S10 oraz Popiołową Drogą. Ze szczegółową lokalizacją na mapach można zapoznać się na stronie Urzędu Miasta Toruń.

W dniu 7 lipca o 17.00 zostanie zorganizowane spotkanie on-line w ramach konsultacji społecznych. Za pomocą aplikacji Microsoft Teams mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię na temat przyszłej lokalizacji skateparku. Warunkiem uczestnictwa w wirtualnym spotkaniu jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: konsultacje@um.torun.pl. Uwagi i opinie, dotyczące lokalizacji inwestycji, mieszkańcy mogą również przekazywać mailowo na wskazany adres lub telefonicznie: (56) 611 86 81 lub (56) 611 87 47.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *