Sklep znanej marki otworzy się w Toruń Plaza. Czekają atrakcyjne rabaty!

Box2 Toruń Plaza
Fot. ilustracyjne

W sobotę 24 sierpnia w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza otwarty zostanie x-kom.pl – sklep z branży komputerowej.

– Przyjdź, baw się z nami i zgarniaj prezenty oraz zniżki na sprzęt nawet do -95 proc. – zapowiadają właściciele x-kom.pl. – W jego wyborze pomoże Ci sam… Lipton.

Pierwszy salon x-kom w Toruniu wystartuje 24 sierpnia o godzinie 9:00. Wszystkie przygotowane atrakcje ruszą o godz. 10.00. Czego możemy się spodziewać?

Na miejscu, każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować swoich sił na profesjonalnym symulatorze sportowym, napędzanym przez moc legendarnego desktopa G4M3R. Osoby, które wykręcą najlepsze wyniki mają szansę zgarnąć specjalnie przygotowane prezenty.

– Oficjalne ogłoszenie wyników na najlepszy czas podczas zawodów na symulatorze nastąpi punktualnie o godzinie 16:00 – informują właściciele sklepu. – Tuż po rozstrzygnięciu konkursu, otworzymy natomiast strefę Free to Play, gdzie można będzie próbować swoich sił w kolejnych starciach.

To nie koniec niespodzianek! W dniu otwarcia klientom towarzyszyć będzie Lipton.

– Nasi goście będą mieli możliwość porozmawiania z nim na temat sprzętu oraz nowinek ze świata technologii, a w razie wątpliwości przy zakupach – Lipton eksperckim okiem podpowie na co warto postawić i dlaczego – podsumowują organizatorzy wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *