Skonsultuj się ze specjalistą bez wychodzenia z domu!

Box1 Materiały partnera

W dobie pandemii wszystkie przychodnie pozostają otwarte. Rekomendujemy jednak korzystanie z telefonicznych konsultacji medycznych. Chcemy także poinformować, że przyjmujemy w razie potrzeby osobiście każdego, kto wymaga bezpośredniej konsultacji medycznej. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, iż wszystkiego nie załatwisz online ani przez telefon. Pacjentom, którzy jednak nie wymagają spotkania bezpośredniego, oczywiście nadal rekomendujemy korzystanie z teleporad.

W dobie pandemii wszystkie przychodnie pozostają otwarte. Rekomendujemy jednak korzystanie z telefonicznych konsultacji medycznych. Chcemy także poinformować, że przyjmujemy w razie potrzeby osobiście każdego, kto wymaga bezpośredniej konsultacji medycznej. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, iż wszystkiego nie załatwisz online ani przez telefon. Pacjentom, którzy jednak nie wymagają spotkania bezpośredniego, oczywiście nadal rekomendujemy korzystanie z teleporad.

Procedury i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów wdrożyliśmy szereg procedur, które stanowią odpowiednie zabezpieczenie przed koronawirusem. Spełniamy wszystkie wymogi, które zostały narzucone przez Ministerstwo. Posiadamy wystarczające zasoby środków ochrony indywidualnej zarówno dla personelu, jak i dla  pacjentów, którzy odwiedzają naszą placówkę. 

Obowiązujące zasady:

W placówce obowiązuje wyznaczony ruch pacjentów, do którego wszyscy muszą bezwzględnie się stosować. Przy każdym wejściu znajdują się pojemniki do dezynfekcji. Dla pacjentów, którzy mają jakiekolwiek objawy infekcji, wydzieliliśmy osobne wejście, tak aby ograniczyć kontakt takich osób z pozostałymi osobami przebywającymi w przychodni. Wszyscy pacjenci umawiani są na konkretne godziny, z zachowaniem odpowiedniego zapasu czasu, tak aby ich wizyty się nie krzyżowały. Dzięki temu również ograniczyliśmy kontakt pomiędzy poszczególnymi pacjentami do absolutnego minimum. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej placówce znajdowała się odpowiednia ilość osób, jaka może przebywać w budynku w jednym czasie na określonej przestrzeni. Ponadto wszyscy pacjenci przed wejściem do przychodni zostają zobligowani do wypełnienia ankiety osobowej. Mierzymy temperaturę każdemu pacjentowi i wszystkim naszym pracownikom. Pacjentom, którzy nie dysponują własnymi środkami ochrony osobistej – maseczkami i rękawiczkami, udostępniamy środki te z własnych zasobów.

Pamiętaj! – Jeśli nie musisz, nie ryzykuj! Zamiast iść do gabinetu, możesz porozmawiać z lekarzem przez telefon.

 Skontaktuj się! Pomożemy Ci!

Większość naszych specjalistów pracuje w trybie teleporad oraz konsultacji stacjonarnych. Rodzaj wizyty dobieramy w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji każdego pacjenta. Dbając jednak o wspólne bezpieczeństwo, rekomendujemy teleporady. Takie rozwiązanie pozwala bowiem ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Na telekonsultację możesz umówić się online na naszej stronie internetowej lub przez telefon.

Recepta po telekonsultacji – Nie wychodź z domu!

Jeśli chcesz otrzymać wyłącznie receptę na lekarstwa, które właśnie Ci się skończyły, a które są Ci niezbędne do codziennego funkcjonowania – skorzystaj z telekonsultacji. Dzięki temu unikniesz wizyty w przychodni, gdzie mógłbyś zetknąć się z chorymi. W tym celu skorzystaj więc z telekonsultacji albo zamów receptę on-line lub przez telefon. Jeśli nie założyłeś jeszcze Internetowego Konta Pacjenta, nasza rejestracja oddzwoni do Ciebie i przekaże stosowny kod recepty, upoważniający do odbioru lekarstw. Pamiętaj też, że nie musisz iść do apteki osobiście! Możesz upoważnić do odbioru e-recepty bliską Ci osobę. Takie zmiany możesz nanieść w IKP. 

Osobiste wizyty – procedury i bezpieczeństwo

Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz skorzystać z teleoprady, ale musisz spotkać się z lekarzem osobiście, pamiętaj, że spełniamy wszystkie wymogi, jakie zostały narzucone na naszą placówkę przez Ministerstwo. Zadbaliśmy o odpowiednią ilość środków ochrony osobistej, które udostępniamy również pacjentom niedysponującym tego rodzaju środkami bezpieczeństwa. Przy wejściach znajdują się płyny do dezynfekcji. Pacjenci umawiani są na konkretne godziny, tak aby zminimalizować ryzyko bliskiego spotkania z osobą zarażoną. Dla pacjentów z podejrzeniem infekcji wyznaczyliśmy dodatkowo osobne wejście. W budynku na konkretnej przestrzeni może przebywać wyłącznie określona ilość osób. Pacjenci przed wejściem do placówki muszą wypełnić ankiety osobowe i poddać się mierzeniu temperatury. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *