Skuber na ulicach Torunia! Czym jest i na jakich zasadach będzie działał?

Box2 Wiadomości
Fot. skuber.pl

W marcu na ulice Torunia wyjedzie Skuber – nowa usługa umożliwiająca transport osób i przesyłek przy pomocy skutera.

Dokładnie od 21 marca jednoślady pojawić się mają we wszystkich miastach wojewódzkich. Zaletą Skubera ma być nie tylko szybkość dotarcia do celu, ale także niska cena przejazdu. Jaka?

Według pierwszych informacji, za kilometr pasażer zapłaci 90 groszy. Usługa wolna będzie od opłat czasowych i innych ukrytych kosztów. Jak deklarują twórcy pomysłu, kierowca Skubera do klienta dojedzie w czasie nie dłuższym niż 8 minut.

Jak można dołączyć do grona kierowców świadczących usługi przewozu jednośladami? Usługę świadczyć może każdy, kto ma skuter i przejdzie pozytywną weryfikacją prowadzoną przez pracowników firmy. Należy więc przesłać swoje zgłoszenie do centrali i przejść rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie pracy kierowcy będą kontrolowani, by zapewnić pasażerom maksymalne bezpieczeństwo przejazdu.

Poza przewozem osób Skuber świadczyć będzie także usługę kurierską. Jak deklarują założyciele firmy, ekspresowe paczki docierać będą do odbiorców w mniej niż 30 minut. Cena za przejazd wynosić będzie 1,8 zł za każdy kilometr.

Twórcy Skubera zapowiadają, że do 30 kwietnia wszystkie przejazdy będą realizowane bezpłatnie, a sama usługa nie będzie reklamowana w tradycyjny sposób.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *