Sławomir Mentzen zapowiada start w wyborach

Box2 Wiadomości Wideo
fot. Łukasz Piecyk

Ma 32 lata, jest wiceszefem partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego, zdobył 3 tys. głosów w wyborach na prezydenta Torunia i zgromadził już 29 tys. fanów na Facebooku. Na tym nie koniec. Sławomir Mentzen zapowiedział, że wystartuje w wyborach parlamentarnych.

Choć od wyborów samorządowych minęło kilka miesięcy, Mentzen nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż angażuje się w sprawy Torunia.

Krytycznie komentował zamieszanie wokół przetargu na schronisko dla zwierząt. Złożył też zawiadomienia do prokuratury i CBA w sprawie wyboru prezesa Toruńskiej Infrastruktury Sportowej zarządzającej halą przy Bema.

W wywiadzie udzielonym włocławskiej telewizji CW24tv Mentzen zapowiedział, że wystartuje w tegorocznych wyborach parlamentarnych i powalczy o mandat poselski.

– Bardzo mocno myślę o wyborach parlamentarnych – mówi Mentzen. – Zamierzam startować z naszego (toruńsko-włocławskiego – przyp. red.) okręgu do Sejmu.

Niewykluczone jednak, że Mentzen wystartuje także w wyborach do europarlamentu. Stanie się to wtedy, gdy partia Wolność nie znajdzie innego kandydata.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

4 thoughts on “Sławomir Mentzen zapowiada start w wyborach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *