Śmiertelne pobicie na starówce. Znamy szczegóły

112 Box2 Polecamy
Fot. Michał Ciechowski

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności bójki, do której doszło w nocy 16 marca na toruńskiej starówce. W wyniku obrażeń jedna osoba zmarła w szpitalu.

O awanturze, do której doszło na ul. Chełmińskiej policję poinformował operator miejskiego monitoringu. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

-Jak się okazało do utarczki słownej doszło pomiędzy piątką mężczyzn jeszcze wewnątrz lokalu – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Konflikt przeniósł się na zewnątrz. W wyniku obrażeń doznanych podczas bójki obaj pokrzywdzeni zostali zabrani przez karetkę pogotowia do jednego z toruńskich szpitali.

Jeden z mężczyzn został wypisany, drugi, nieodzyskawszy przytomności, zmarł. Na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok 44-letniego mieszkańca Torunia.

Policjanci zbierają teraz dowody mogące pomóc w wyjaśnieniu zdarzenia z sobotniej nocy. Apelują także do świadków, którzy jeszcze nie zostali przesłuchani o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym KMP w Toruniu, pod numerami 56 641 26 07 lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem 112.

1 thought on “Śmiertelne pobicie na starówce. Znamy szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *