Śniadanie nad Wisłą. Ruszyły zapisy

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Wśród tegorocznych letnich imprez nie mogło zabraknąć Śniadania nad Wisłą. Nadwiślańskie tereny parku na Bydgoskim Przedmieściu znów opanuje rodzinna, piknikowa atmosfera. Z uwagi na trwającą epidemię, na część atrakcji obowiązywać będą wcześniejsze zapisy.

Początek zaplanowano na godz. 10:00, kiedy to nad Martówką będzie można zrelaksować się na kocach i leżakach. Wśród przygotowanych atrakcji będą koncerty, warsztaty ekologiczne, animacje malarskie, joga, czy spacery z przewodnikami. Muzyka na żywo i dobra kawa gwarantowane.

Znawca historii parku Szczepan Burak poprowadzi tego dnia trzy spacery botaniczne – o godz. 10:30, 11:30 i 12:30. Zagrożenie epidemiczne wymusiło jednak limit miejsc. Na wycieczki obowiązują zapisy.

Wstęp na Śniadanie nad Wisłą jest darmowy. Trzeba jedynie zabrać koc, leżak, czy cokolwiek, na czym będzie można spędzić czas w okolicznościach przyrody. Organizatorami wydarzenia są Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz Stowarzyszenie GoSport!

Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się m.in. warsztaty piernikarskie, sesje jogi w plenerze, stoiska kawowe i cukiernicze, stoisko ekoedukacji MPO, stoisko Nadleśnictwo Toruń, animacje łucznicze, turnieje w boule, siatkówkę plażową i badmintona, czy też strefa najmłodszych z Kids Art.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *