Sobota w Toruniu [PLAN WYDARZEŃ]

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W związku ze stopniowym luzowaniem rządowych obostrzeń, miasto powoli budzi się do życia. Toruńskie lokale i instytucje wychodząc ze swoją ofertą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców przygotowały serię wydarzeń.

Plan wydarzeń na sobotę:

REKLAMA

Weganokracja, PERSgodz. 11:00-15:00 – kolejna edycja jarmarku wegańskiego

TACHER, dziedziniec Ratusza Staromiejskiego – godz. 17:00 – koncert Macieja Tachera, wstęp wolny

Wywiad z Termosem, CK Dwór Artusagodz. 18:00 – Spotkanie online z Wojciechem Tremiszewskim, autorem spektaklu “Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej, czyli MICKIEVIX REAKTYWACJA”. Poprowadzi je Piotr Pawłowski. Wstęp wolny.

Neighborhoods, Dwa Światygodz. 18:00 – początek nowego cyklu imprez prowadzonych przez WRB i Nikitę. Na głośnikach puszczany będzie rap z całego świata, tym razem jednak w wydaniu mocno ulicznym.

Nieodwołany Festiwal, do 20.06., Toruńska Orkiestra Symfonicznagodz. 19:00 – Kolejny koncert online w ramach “Nieodwołanego Festiwalu”. Tym razem wystąpi Marcin Wyrostek z zespołem. Po koncercie będzie istniała możliwość zadania pytania artystom.

CovidOff, NRDgodz. 19:00 – Pierwsza impreza techno po izolacji. Zagrają: DJ Foolish Swami oraz Kruszytop. Przestrzeń klubowa będzie przygotowana w zgodzie z nowymi przepisami reżimu sanitarnego.

Koncert Valerijs Ivanovs, Little Egoist Coffeegodz. 19:00 – Wieczór przy winie, kawie i nie tylko umili grający na skrzypcach Valerijs Ivanovs, absolwent Łotewskiej Akademii Muzycznej w Rydze. Po jej ukończeniu do 2010 roku pracował jako koncertmistrz w Orkiestrze Symfonicznej w Liepaja. Wstęp wolny.

Silence party, Barki na Wiślegodz. 21:00 – Najgłośniejsza cisza w mieście powraca do Torunia w Barkach na Wiśle. Silent Disco to unikalna impreza, na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera trzy kanały – na każdym z nich będzie grał inny DJ, co umożliwia robienie imprezy z różnymi gatunkami muzyki jednocześnie. Zagrają: DJ Bajo, Seli oraz Greek. Wstęp: 15 zł.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *