Sokoły zagrają w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów

Box2 Sport Wiadomości
fot. Tomasz Michalczuk (Sokoły Toruń) / www.torun.pl

MKS Sokoły Toruń wygrały wszystkie trzy mecze fazy grupowej i zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie. Sokoły zagrają w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów.

O dwóch pierwszych meczach torunian pisaliśmy tutaj:

REKLAMA

W czwartek 25 marca Sokoły Toruń rozegrały trzeci mecz fazy grupowej Mistrzostw Polski Juniorów, które odbywają się w Sanoku. Torunianie odnieśli trzecie zwycięstwo. Tym razem, do pokonania MMKS-u Podhale, torunianom potrzebna była dogrywka. Mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Dzięki temu Sokoły zajęły pierwsze miejsce w grupie E z dorobkiem 8 punktów. Torunianie byli najskuteczniejszą drużyną fazy grupowej. W trzech meczach zdobyli aż 20 bramek.

W półfinale torunianie zmierzą się z UKS-em Niedźwiadki MOSiR Sanok, który zajął drugie miejsce w grupie D. To spotkanie miało odbyć się w sobotę 27 marca o godz. 15:45, ale ze względu na nowe obostrzenia zostanie rozegrany dziś o godz. 19:00. Pierwszy półfinał, w którym zmierzą się MMKS Podhale Nowy Targ i Polonia Bytom, miał się odbyć w sobotę o godz. 12:00, ale odbędzie się w piątek o 16:00.

Transmisję meczu torunian znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *