Spalił się samochód na terenie PSZOK przy Kociewskiej

112 Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

Dzisiaj około 15:40 doszło do pożaru samochodu stojącego na terenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Akcja gaśnicza została zakończona, w pojeździe nikt nie przebywał.

Samochód osobowy stojący przed bramą Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ulicy Kociewskiej 35 zaczął się palić. Po kilkunastu minutach przyjechała straż pożarna, która ugasiła pojazd, nie nadaje się on jednak już do użytku. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Nie wiadomo na ten moment, co było przyczyną pożaru. Wrak samochodu został wywieziony z terenu PSZOK.

Tagged

1 thought on “Spalił się samochód na terenie PSZOK przy Kociewskiej

  1. Po kilkunastu minutach przyjechała straż pożarna !!! Fakt jest taki ze od momentu zgloszenia przez pracownika Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na numer ALARMOWY uplynelo do przyjazdu 4 jednostek Strazy Pozarnej- jednoczesnie ,do przystapienia akcji przez jedna jednostke uplynelo dokladnie 26 minut od momentu zgloszenia !!! super !!! Prosze podawac stan faktyczny !!! Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt mam dokumentacje z calego przebiegu zdarzenia Z FILMAMI . Cos jest nie tak z nasza Straza pozarna zeby potrzebowala 26 minut ma przyjazd do zdarzenia ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *