Jason Doyle nie wróci do Apatora
Wiele wskazuje na to, że saga z przenosinami australijskiego żużlowca dobiega końca. Jak donoszą dziś sportowefakty.pl Jason Doyle nie wróci do Apatora.
Były mistrz świata, który przed tym sezonem wzmocnił Celfast Wilki Krosno, jest łakomym kąskiem na transferowej giełdzie. Po spadku jego obecnej drużyny z PGE Ekstraligi było jasne, że zawodnik tej klasy będzie chciał pozostać w najlepszej lidze świata. Od kilku tygodni media łączyły Jasona Doyla z dwoma ośrodkami: toruńskim i grudziądzkim. Dziś jednak pojawiła się informacja, że Jason Doyle nie wróci do Torunia.
Do rozmów pomiędzy działaczami GKM Zooleszcz Grudziądz a 37-letnim zawodnikiem miało dojść po ostatnim ligowym meczu, w którym grudziądzanie podejmowali ekipę z Krosna. Jak informuje portal sportowefakty.pl zawodnik miał nie tylko ustnie zobowiązać się do przejścia do Grudziądza, ale też miał złożyć swój podpis pod spisanymi szczegółami transferu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się co dzieje się nie tylko w Toruniu, ale również w jego okolicach – wejdź na nasz bliźniaczy portal pozatorun.pl