Sportowe podsumowanie weekendu #18

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

W ten śnieżny i mroźny poniedziałek zapraszamy Was na kolejne sportowe podsumowanie weekendu.

  • Nadeszło przełamanie

Polski Cukier Toruń wreszcie odniósł wyjazdowe zwycięstwo. Do premierowego zwycięstwa poza własną halą Twarde Pierniki potrzebowały aż 14 spotkań. Pierwszym pokonanym przez torunian u siebie okazała się być Asseco Arka Gdynia, która uległa podopiecznym trenera Zawadki 72:88.

REKLAMA

  • Brak szczęścia hokeistów

Zawodnicy KH Energi Toruń po niezwykle emocjonującym i wyrównanym meczu przegrali na wyjeździe z GKS-em Tychy 3:4. Bramki dla torunian zdobywali: Egor Feofanov, Denis Sergushkin i Egor Rozkhov.

  • Wciąż bezbłędni

Hokeiści na trawie Pomorzanina Toruń odnieśli czwarte zwycięstwo w Hokej Superlidze. Tym razem drużyna z Torunia pokonała LKS Rogowo 14:5. Mimo wysokiej wygranej torunian, to drużyna z Rogowa otworzyła wynik meczu i trzykrotnie wychodziła na prowadzenie.

  • Nieznacznie gorsi

Koszykarze AZS-u UMK PBDI Toruń ulegli u siebie SMS-owi PZKosz Władysławowo 73:77. 28 punktów dla torunian zdobył Michał Samsonowicz. Była to 9. w tych rozgrywkach porażka drużyny z Torunia.

  • Wicelider pokonany

Szczypiorniści AZS-u UMK Toruń pokonali na wyjeździe wicelidera ligowej tabeli, MKS Handball Czersk 35:30. Było to pierwsze zwycięstwo torunian w tym sezonie. Wyróżniającą postacią w drużynie gości był Bartosz Prietz, który zdobył 12 bramek.

  • Remis z wiceliderem

Piłkarze TAF-u Toruń zremisowali na wyjeździe z AZS Uniwersytetem Gdańskim 3:3. Bramki dla torunian zdobywali: Jakub Hapka i Maciej Jankowski. Trzecia bramka była samobójczym trafieniem jednego z graczy gospodarzy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *