Sportowy weekend z Toruń Plaza. Początek już dziś

Toruń Plaza Wiadomości

Centrum Handlowe Toruń Plaza wakacje zaczyna na sportowo. Już od dziś do niedzieli potrwa tam Aktywny weekend ze Stowarzyszeniem Go Sport. Co będzie się działo?

Początek wydarzeń już dziś (25.06). W godz. 17:00 – 20:00 odbędzie się siatkarski turniej o Puchar Toruń Plaza. Udział jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są pod adresem stowarzyszeniegosport@gmail.com lub bezpośrednio podczas imprezy, jednak nie później, niż przed rozpoczęciem pierwszego meczu. Zwycięzcy będą mogli liczyć na upominki przygotowane przez Toruń Plaza, a także koszuli i gadżety.

W sobotę z kolei coś dla fanów jednośladów. O godz. 13:00 ruszy Krajoznawczy rajd rowerowy – edycja Czerniewice. Przewodnikiem będzie znawca historii miasta i regionu Paweł Bukowski. Udział jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba się zapisać. Formularz dostępny jest na stronie wydarzenia na Facebooku. Rajd planowo potrwa 3 godziny, a uczestnicy pokonają w tym czasie 14 km.

Planowa trasa krajoznawczego rajdu rowerowego 2021 – edycja Czerniewice:

  • Start – godz. 13:00, punkt widokowy Plac Daszyńskiego
  • Czerniewice – Solanki
  • Fort XIV
  • Staw Felek

Dzień później, w niedzielę, na toruńskiej Motoarenie odbywać się będą wyścigi rowerkowe dla dzieci, zorganizowane przez Stowarzyszenie Go Sport. Liczba miejsc jest ograniczona. Rodzice mogą zgłaszać swoje pociechy urodzone w latach 2011-2019. W zależności od wieku młodzi zawodnicy będą się ścigać na dystansach od 50 do 318 metrów. Obowiązkowy kask. Najlepsi zawodnicy staną na podium i odbiorą okolicznościowe pucharki. Od 10:00 do 13:00. młodzi rowerzyści startować będą spod taśmy żużlowej w asyście podprowadzających i kierownika startu. Nie zabraknie indywidualnych pojedynków oraz rodzinnych potyczek rowerowych. Zawody przeznaczone są dla dzieci jeżdżących amatorsko.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *