Sprawa profesora UMK Aleksandra Nalaskowskiego u rzecznika dyscyplinarnego

Box2
fot.umk.pl

Rzecznik dyscyplinarny wszczął postępowanie wyjaśniające popełnienie przewinienia przez profesora UMK. Wykładowca w kontrowersyjny sposób wypowiadał się na temat Marszu Równości i jego uczestnikach.

Profesor Nalaskowski został zawieszony na trzy miesiące przez rektora UMK profesora Andrzeja Tretyna. Jak podaje serwis Do rzeczy: Napisany przez pedagoga felieton „Wędrowni gwałciciele”, który ukazał się na łamach tygodnika “Sieci”, nazywał Marsze Równości mianem “tęczowej zarazy”, która “wypełza na ulice Polski”.

Nauczyciele akademiccy jak podaje Rektor UMK zobowiązani są okazywać szacunek wobec każdego człowieka. Na Uniwersytecie nie ma przyzwolenia dla kwestionowania praw człowieka przysługujących wszystkim ludziom niezależnie od orientacji seksualnej- czytamy na stronie UMK.

Marsz Równości w Toruniu odbędzie się w sobotę o godzinie 15.00, pod hasłem “Dla życia i rodziny”. Harmonogram marszu znajduje się poniżej:

3 thoughts on “Sprawa profesora UMK Aleksandra Nalaskowskiego u rzecznika dyscyplinarnego

  1. Uczelnie mogą łatwiej (niż społeczeństwo polityków) i powinny pozbywać się ze swego grona profesorskiego podłych szuj podlizujących się rządowi.

  2. Tak, pochwa jest tożsama z odbytem, profesor zwariował , że twierdzi , iż jest inaczej, Tak norma jest , iz pochwa i odbyt służą tym samym celom, profesor jest głupi, że nie przyjmuje tego do wiadomości. Nam takich na uczelni nie potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *