Sprawca napadu na bank poszukiwany. Czy to on? [FILM]

112 Box1
Fot. KMP Toruń

Policjanci poszukują sprawcy wczorajszego napadu na bank. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. zarejestrowały kamery monitoringu.

Do napadu doszło w piątek (26.07) około godz. 11.10 w placówce przy ul. Olsztyńskiej. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do budynku wszedł mężczyzna, który, grożąc pracownicy nożem, skradł pieniądze. Kobiecie nic się nie stało. Napastnik skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych.

-Sprawca to mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, na twarzy miał zarost – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną bluzę z kapturem zasłaniającym częściowo twarz, na bluzie znajdował się jasny napis „APS EX pedition Group Ltd”, pod napisem skrzyżowane dwa kilofy; spodnie ciemnego koloru.

Policjantom zależy zwłaszcza na kontakcie z osobą, której sylwetka została zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, zaprezentowanym poniżej. Osoba ta może mieć informacje, które mogą okazać się istotne dla wyjaśnienia okoliczności sprawy.

Kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. dyżurny 502 997 221, oficer dyżurny KMP (56) 641 23 68 albo z numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *