Start ferii na Skarpie

Sport Wiadomości
fot. Pixaby

W piątek 24 stycznia odbędą się “Ferie na start”. Wydarzenie będzie miało miejsce na zadaszonym lodowisku na Skarpie. Nie zabraknie sportowych emocji, a chętni będą mogli stanąć do rywalizacji w zawodach. Wstęp bezpłatny.

24 stycznia od 16:00 do 19:00 na lodowisku na Skarpie zostaną zainaugurowane ferie zimowe. “Ferie na start” zostaną zorganizowane przez Stowarzyszenie GOSPORT!  i Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Toruń. Mieszkańcy będą mieli okazję nie tylko obejrzeć kilka dyscyplin sportowych na lodzie, ale także wziąć udział w rywalizacji.

REKLAMA

Na lodowisku zobaczymy toruńskich hokeistów z Sokołów Toruń. Chętni będą się mogli z nimi zmierzyć w mini meczu albo wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Pojedynek będzie można także rozegrać z toruńskim klubem curlingowym. Szkoła łyżwiarstwa Ice&Roll zaprasza początkujących na naukę jazdy. Bardziej zaawansowani będą mogli z kolei poznać tajniki agresywnej jazdy na łyżwach. W roli nauczyciela wystąpi Łukasz Korzestański, zawodnik Red Bull CrashedIce. Na wydarzeniu pojawi się także Rycerz Piernisław – maskotka Twardych Pierników.

Na evencie nie zabraknie muzyki, słodkiej strefy Polskiego Cukru czy licznych zabaw i animacji dla najmłodszych. Wypożyczalnia łyżew będzie oczywiście czynna. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *