Stracił panowanie nad autem i wjechał w pięć pojazdów stojących na ul. Bydgoskiej

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Kilka minut po godz. 13 doszło do niebezpiecznej sytuacji na ul. Bydgoskiej. 55-letni kierowca forda focusa stracił panowanie nad autem i wjechał w pięć samochodów zaparkowanych przy tej ulicy.

Do tego zdarzenia doszło kilka minut po godz. 13 na ul. Bydgoskiej – na wysokości Urzędu Stanu Cywilnego. 55-latek kierujący fordem focusem stracił panowanie nad autem i wjechał w pięć pojazdów zaparkowanych wzdłuż tej ulicy: opla vivaro, toyotę yaris, forda focusa, opla astrę i opla corsę.

– Do tej kolizji doszło w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze – wyjaśnia Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Na szczęście nic nikomu się nie stało. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

Do podobnego zdarzenia doszło dziś ok. godz. 7.30 na ul. Dziewulskiego – na wysokości rubinkowskiego komisariatu policji. Tam kierowca renaulta clio także jechał zbyt szybko, wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowane przy komisariacie auta: peugeota, forda i renaulta.

Również ten kierowca został ukarany mandatem. W tym zdarzeniu brało udział także tico. Kierującemu tym autem także został wlepiony mandat – za niezachowanie bezpiecznej odległości.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Stracił panowanie nad autem i wjechał w pięć pojazdów stojących na ul. Bydgoskiej

  1. Sześć samochodów mniej na toruńskich drogach. To już coś. Im mniej tego morderczego, spalinowego, promowanego przez zgentryfikowaną władzę złomu tym większa szansa na przeżycie dla zwykłych biologicznych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *