Strzały na Bydgoskim Przedmieściu. Co się stało przy ul. Mickiewicza? [AKTUALIZACJA]

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Dziś w okolicy południa mieszkańcy Bydgoskiego Przedmieścia usłyszeli cztery wystrzały. Na ul. Mickiewicza pojawiły się także wozy Żandarmerii Wojskowej. Okazało się, że akcja to część prowadzonych czynności procesowych.

Do zdarzenia doszło na rogu ul. Poprzecznej i ul. Mickiewicza.

Żandarmeria Wojskowa realizowała czynności procesowe do prowadzonego śledztwa – poinformował nas ppłk Artur Karpienko, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej. – Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań – Grunwald.

Huk czterech wystrzałów wystraszył mieszkańców. Okazało się jednak, że nie były to strzały z broni palnej.

Użyto środków pozoracji. Nikomu nic się nie stało – uspokaja ppłk Artur Karpienko.

Jak dowiedzieliśmy się z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, śledztwo dotyczyło rozboju, czyli przestępstwa pospolitego. Żandarmeria Wojskowa, na polecenie poznańskich prokuratorów, została zaangażowana w akcję zatrzymania sprawców. Istniało uzasadnione podejrzenie, że sprawcy mogą nie chcieć dobrowolnie poddać się czynnościom zatrzymania.

Żandarmeria realizowała czynności zatrzymania. Sprawcy zostaną doprowadzeni do prokuratury celem dalszych czynności – podsumowuje prok. Łukasz Wawrzyniak.

Tagged

5 thoughts on “Strzały na Bydgoskim Przedmieściu. Co się stało przy ul. Mickiewicza? [AKTUALIZACJA]

  1. Bardzo dobrze!!! Brawo Żandarmeria!! Mieszkam w okolicy i tam nawet Policja boi się zaglądać – wreszcie żandarmi zrobią porządek z bandytami kibolami i dopalaczami!!! Mieszkańcy dziękują ŻW Q@Q@

  2. Myślałem ze to jakies komandosi zFBI bo jak wparowali to ekspersowe łupniecie w kibolke ale że w żw takie rzeczy potrafią …szacun

  3. moeże by tak poprosić żandarmerie o zrobienie porządku na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy a czarni z żw niech wpadno na fordoński Zofin bo tam psiarnia nie może sobie z bandziorką poradzić…

    1. …swoich nie ruszą. A Tadzio, powiedz coś Ci zrobili, że z taka zawiścią źle im życzysz? Czy już w pustej główce wizje „co mogliby zrobić” i wystarczy żeby szczuć na człowieka służby mundurowe? Nawet w tej sytuacji, nie będę Ci życzył tego samego, ale powiem tylko tyle… Choćbyś co niedziela ze złożonymi rączkami palił Jana w kościółku, to dla takich frajerów nie ma wejścia do Królestwa Niebieskiego. Elo.
      Jebać administracje państwową!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *