Strzeżcie się! Toruńscy policjanci mają takie cacko i nie będą wahali się go użyć

112 Box2
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Tabor toruńskiej policji wzbogacił się o kolejne auto. To pojazd marki BMW 330i xDrive z napędem 4×4, wideorejestratorem i potężnym silnikiem. – Takie auta trafiają do jednostek po to, abyśmy na naszych drogach czuli się jak najbezpieczniej – podkreślają policjanci.

W środę do toruńskiej drogówki trafił nowy samochód. Mowa o nieoznakowanym bmw wyposażonym w wideorejestrator. BMW 330i xDrive – bo taką markę chodzi – będzie wykorzystywany na terenie Torunia i powiatu toruńskiego.

– To drugie auto tej marki, które znajdzie się wśród pojazdów służbowych – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Wyposażone jest w silnik 250 KM, 2,0 benzyna, z automatyczną skrzynią biegów, napęd 4×4 oraz wideorejestrator.

Nowe radiowozy dla kujawsko-pomorskiego garnizony zakupione zostały przez Komendę Główną Policji z Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. Przypomnijmy: pierwsze auto o identycznych parametrach Toruń otrzymał w styczniu br. – Takie auta trafiają do jednostek po to, abyśmy na naszych drogach czuli się jak najbezpieczniej – podkreślają policjanci.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys