Studenci WPiA zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową

Materiały partnera
Fot. ilustracyjne

O prawie karnym materialnym, skarbowym, a także przestępczości gospodarczej występującej w służbach mundurowych porozmawiają uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Prawnokarne aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Katedrze Prawa Karnego WPiA UMK.

– Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy z zakresu gospodarczych aspektów związanych z prawem karnym – zapowiadają organizatorzy. – Problematyka, którą podejmiemy, nie jest więc przypadkowa. Zagłębimy się m.in. w zagadnienia gospodarcze, wpisujące się w przestępstwa karane zarówno z kodeksu karnego, jak i kodeksu karnego skarbowego.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów oraz doktorantów uczelni wyższych. Zainaugurowana zostanie w środę 10 kwietnia o godz. 11.00.

Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika – prof. dr hab. Zbigniewa Witkowskiego.

Szczegóły dostępne są na profilu wydarzenia na Facebooku.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *